O NAS

OSIEDLE LAWENDOWA ALEJA

Filozofia naszej firmy opiera się cały czas na rozwoju, a co za tym idzie innowacyjne przedsięwzięcia i przede wszystkim marzenia, które powinniśmy realizować. Jednym z takich marzeń, które wkrótce się spełni jest stworzenie osiedla na ul.Kurpiowskiej w Jarocinie o nazwie „Lawendowa Aleja”.

 

Będzie to niezwykłe miejsce nasycone zapachem lawendy a zarazem wypełnione spokojem i krajobrazem urokliwej dzielnicy Jarocina. Stawiając na nowoczesność i innowacyjność postanowiliśmy zaprojektować osiedle 12-stu doskonale prezentujących się domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz 10-ciu domów w zabudowie szeregowej, umiejętnie wkomponowanych w teren, dających poczucie indywidualności. Stworzenie takiego kompleksu będzie doskonałym miejscem dla rodzin, które cenią sobie odrobinę prywatności z dala od zgiełku miasta. Osiedle będzie cechował nowoczesny styl architektoniczny, stonowane kolory elewacji i nowatorska forma.

 

Nasza firma może pochwalić się zrealizowaną już inwestycją domu w zabudowie bliźniaczej na ulicy Warmińskiej w Jarocinie oraz trwającej inwestycji na ulicy Śląskiej. Naszym wyznacznikiem jest estetyka wykonania wraz z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych, a najważniejszym punktem odbioru domu jest zadowolenie klienta.

 

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu w naszym biurze. Jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na współpracę. Zapraszamy do zakupu.

lawendowa2-1024x636

GENERALNY WYKONAWCA & INWESTOR

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, jesienią 2010 roku została powołana do działania firma Inwest Partner. Jest ona wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia wraz z szerokim wachlarzem kontaktów w branży budowlanej na terenie całego kraju.

 

Od 2015 roku nasza firma rozszerzyła swoja działalność o budowanie i sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej na terenie Jarocina. Dzięki doświadczonemu zespołowi wykonawców oraz konkurencyjnym cenom zakupu materiałów budowlanych do budowy domów, możemy jako deweloper zagwarantować naszym przyszłym klientom bardzo konkurencyjne oferty sprzedaży naszych nieruchomości.

 

Firma Inwest Partner ma za zadanie odciążyć inwestora przed zaprzątaniem myśli i zabieraniem wolnego czasu, ma pozwolić cieszyć się budową i doradzić jak uniknąć błędów i pułapek budowania. Priorytetem naszej firmy jest jakość świadczonych usług oraz elastyczne reagowanie na potrzeby klienta na różnych etapach budowy.

 

Pragniemy również nadmienić, iż firma Inwest Partner współpracuje z renomowanymi biurami projektów, radcami prawnymi, inżynierami, kosztorysantami, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, firmami budowlanymi, ekspertami z zakresu pozyskiwania kredytów oraz agentami ubezpieczeniowymi co sprawia, że większość naszych usług jest wykonywanych szybko i z należytą starannością.

WYBIERZ NAJLEPSZYCH